Masaż podwójnego podbródka – zalety i wady

Masaż podwójnego podbródka - zalety i wady

Masaż podwójnego podbródka ma wiele zalet, ale są też pewne wady. Przede wszystkim może być bolesny. Jednak zabieg ten nie jest tak bolesny, jak mogłoby się wydawać. Lekarz użyje ręcznego aplikatora, który wygląda jak dysza odkurzacza, aby zastosować kontrolowane chłodzenie do wybranych komórek tłuszczowych. Po zakończeniu zabiegu lekarz zwykle wykonuje masaż obszarów poddanych zabiegowi, aby rozbić zamrożoną tkankę głęboką i ułatwić organizmowi wchłonięcie zniszczonych komórek tłuszczowych.

Niniejszy artykuł jest wynikiem naszej kooperacji z poprawaurody.pl

Olejek z witaminą E zmniejsza widoczność podwójnego podbródka

Stosowanie olejku z witaminą E na twarz może pomóc zminimalizować widoczność podwójnego podbródka. Jego właściwości antyoksydacyjne mogą zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek i obwisłych policzków. Przed umyciem zębów nanieś go na skórę twarzy ruchami ku górze. Możesz także spróbować jeść melona, który ma właściwości przeciwutleniające. Zmieszaj pół filiżanki melona z wodą i nałóż na okolice szczęki i szyi. Rób to codziennie przez 30 minut, aby zauważyć zauważalną różnicę.

Olej z witaminy E ma wiele zalet dla skóry. Jego właściwości antyoksydacyjne chronią komórki skóry przed szkodliwym działaniem środowiska i pomagają zatrzymać wilgoć. Badania wykazały również, że olej z witaminą E zmniejsza widoczność podwójnego podbródka. Inne korzyści to poprawa elastyczności i zdrowia skóry. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy stosować miejscowo roztwór zawierający olej z witaminy E. Możesz również stosować go w postaci olejku do masażu twarzy. Nałóż go na szczękę ruchem w górę. Pozostaw na noc. Pomoże to olejkowi z witaminą E wykonać swoją pracę.

Kybella

Zastrzyki Kybella przynoszą wiele korzyści, ale są też pewne wady tego popularnego zabiegu. Kybella nie jest zalecana dla kobiet karmiących piersią, kobiet w ciąży oraz pacjentów, u których w przeszłości wystąpiły słabe reakcje na zastrzyki. Niezależnie od tych wad, zastrzyki Kybella to świetny sposób, aby poczuć się pewniej we własnym wyglądzie. Novo Med Spa we Frisco, TX, oferuje wstrzykiwanie Kybella w celu skorygowania problemu podwójnego podbródka.

Zabieg Kybella (r) jest najbardziej skuteczny w przypadku pacjentów ze średnim lub dużym podwójnym podbródkiem. Chociaż na efekty trzeba będzie poczekać dwa miesiące, zabieg usunie znaczną ilość komórek tłuszczowych. CoolMini jest bardziej odpowiedni dla pacjentów zbliżonych do swojej idealnej wagi. Obie procedury wymagają serii sesji w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów. Masaż podwójnego podbródka Kybella plusy i minusy

CoolSculpting

Po podjęciu decyzji o poddaniu się zabiegowi CoolSculpting, warto przygotować się do niego, upewniając się, że masz wystarczająco dużo czasu. Zabieg trwa od 35 minut do godziny, w zależności od użytego aplikatora. Po zabiegu może wystąpić pewien dyskomfort związany z działaniem zimna, ale powinien być on minimalny. Większość pacjentów nie odczuwa znacznego bólu. Może wystąpić niewielkie zaczerwienienie, obrzęk lub bolesność w miejscu, w którym zastosowano CoolSculpting.

Wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej nakłada żelową podkładkę na obszar wokół podbródka. Specjalista używa ręcznego urządzenia, które działa na zasadzie zasysania obszaru. Następnie urządzenie schładza obszar, dzięki czemu znajdujące się w nim komórki tłuszczowe obumierają, zanim zostaną zmetabolizowane przez organizm. W zależności od lokalizacji zabieg może trwać od 30 minut do godziny, ale większość zabiegów można wykonać w ciągu godziny. Ważne jest, aby przygotować się do zabiegu przed jego rozpoczęciem, ponieważ może on być bolesny.

Zastrzyki Kybella

Jeśli rozważasz wykonanie zastrzyków Kybella, być może zastanawiasz się, czego się spodziewać. Zastrzyki Kybella są formą wstrzykiwanego kwasu deoksycholowego. Ten sztucznie wytworzony kwas żółciowy rozbija cząsteczki tłuszczu. Proces ten nazywany jest cytolizą. Podczas tego procesu komórki tłuszczowe są niszczone, a ich błony ulegają degradacji. Organizm może wtedy rozbić te komórki i je wyeliminować. Chociaż zabieg może być nieco bolesny, jego skutki są krótkotrwałe i można je łagodzić za pomocą leków dostępnych bez recepty.

Skuteczność preparatu Kybella zależy od ilości tłuszczu w leczonym obszarze oraz od celów estetycznych pacjenta. Zabieg zwykle trwa kilka sesji i wymaga znacznej ilości preparatu. Pacjenci z wiotką skórą mogą być bardziej odpowiedni do poddania się innej procedurze, takiej jak lifting nićmi PDO. Jeśli jednak unikałeś zastrzyków Kybella, upewnij się, że porozmawiasz z lekarzem specjalistą, aby dowiedzieć się, czy jest to zabieg odpowiedni dla Ciebie.

Ultherapy

U większości pacjentów, którzy poddali się Ultherapy, efekty uboczne po zabiegu są minimalne lub nie występują wcale. Jednakże u niektórych klientów wystąpiła opuchlizna i lekkie zaczerwienienie bezpośrednio po zabiegu. Obrzęk ten jest tymczasowy i szybko ustępuje. W niektórych przypadkach obrzęk lub zaczerwienienie może utrzymywać się do dwóch tygodni. Po zabiegu można zauważyć wzrost produkcji kolagenu. Zabieg może również przedłużyć efekty chirurgii kosmetycznej. Aby dowiedzieć się więcej o Ultherapy, skontaktuj się z chirurgiem kosmetycznym.

Inna pacjentka miała podobną historię. Miała 55 lat i była dyrektorem generalnym dużej firmy zajmującej się nieruchomościami. Chciała wyglądać lepiej przed galą w Paryżu, ale nie chciała iść pod nóż. Ponieważ nie chciała liftingu twarzy, zgodziła się wypróbować zabiegi niechirurgiczne. Poddała się zabiegowi Ultherapy na linię żuchwy i okolice policzków. Zabieg miał również wpływ na okolice powiek.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *