Jakie fryzury ukrywają drugi podbródek?

Jak pozbyć się podwójnego podbródka w ciąży?

Być może zastanawiasz się, jakie fryzury ukrywają drugi podbródek? Oto kilka możliwości: Włosy cieniowane, fryzury typu shag i długie boby. Jeżeli nie jesteś pewna, która z nich jest dla Ciebie odpowiednia, sprawdź nasz przewodnik po fryzurach idealnie podkreślających podbródek! Nie musisz ukrywać podbródka nudną fryzurą – oto kilka świetnych propozycji!

Długi bob

Długi bob może być świetnym sposobem na ukrycie drugiego podbródka. Tego typu fryzura może być szeleszcząca lub gładka i prosta. Grzywka zaczesana na bok może ukryć szerokość twarzy i zamaskować drugi podbródek. Bob o asymetrycznym cięciu jest uroczy i zadziorny, a kręcone włosy dodają mu tekstury i objętości. Jeżeli masz cienkie włosy, bob z lokami może Ci pomóc.

Fryzury cieniowane

Jeżeli masz drugi podbródek, ale nie chcesz go eksponować, rozważ cieniowanie włosów. Cieniowane fryzury mają w sobie coś z retro stylu i nadają włosom pełności. Jeżeli chcesz zachować tę pełnię, użyj produktu zwiększającego objętość. Warstwy pomogą Ci także zamaskować drugi podbródek. Świetnie wyglądają także na kobietach o okrągłej twarzy i łagodnej linii szczęki.

Grzywka zaczesana na bok

Długie twarze są z natury bardziej zrównoważone niż te okrągłe, a zaczesane na bok grzywki mogą z łatwością ukryć drugi podbródek dzięki nieco grubszemu cięciu. Dodają one włosom kanciastej długości i nadają policzkom wyrazistości. Dodatkowe włosy opadające na czoło tworzą równowagę na całej powierzchni twarzy, przyciągając wzrok do oczu i odciągając go od długości włosów na podbródku. Jest to doskonała propozycja dla kobiet o długiej twarzy.

Fryzury shag

Tę fryzurę może nosić prawie każdy, kto chce mieć krótką fryzurę, która zakryje drugi podbródek, a jednocześnie nie będzie wyglądać niechlujnie ani niezręcznie. Fryzura shag to krótka, cieniowana fryzura, która sięga ramion i znajduje się tuż pod obojczykiem. Stylista wydłuży warstwy po bokach i uwydatni je na szczycie głowy, co pomoże unieść włosy i ukryć drugi podbródek. Krótkie, wyraziste, nierówne warstwy dodadzą fryzurze objętości w środkowej części głowy, podczas gdy długie, gładsze warstwy zapobiegną puszeniu się i plątaniu włosów.

Odwrócony bob

Odwrócony bob to warstwowy bob z zaokrąglonym dołem i końcami. Jego eleganckie loki doskonale nadają się do zamaskowania drugiego podbródka. Odwrócony bob pasuje do wszystkich odcieni skóry, a ponadto pomaga podkreślić kości policzkowe i linię szczęki. Odwrócony bob to idealna fryzura na wesele, bal, czy specjalną okazję.

Kręcone fryzury z przedziałkiem po środku głowy

Aby ukryć drugi podbródek, dobrym rozwiązaniem są kręcone fryzury z przedziałkiem po środku głowy. Po pierwsze, fryzura ta pozwoli ukryć duży podbródek. Fryzura ta jest najlepsza dla grubych, średniej długości włosów. Możesz także natapirować końcówki, aby nadać im objętości. Po drugie, fryzura ta pozwoli ukryć duży drugi podbródek, gdyż daje złudzenie objętości i głębi.

Fryzury shaggy

Fryzura shaggy może sprawić, że drugi podbródek będzie wydawał się mniejszy, dzięki obramowaniu twarzy. Cieniowana, kręcona fryzura dodaje objętości i tekstury, a wiotkie końce podkreślają linię szczęki i sprawiają, że dolna połowa twarzy wygląda szczuplej. Oprócz maskowania drugiego podbródka, fryzury shag mogą go również ukryć dzięki głębokiemu przedziałkowi z boku.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *