Zabiegi odmładzania twarzy – ile kosztują?

kobieta odmładza sobie twarz

Podobno czasu nie można kupić za pieniądze. Dzięki medycynie estetycznej można jednak skutecznie zatrzymać efekty starzenia. Jeszcze kilkanaście lat temu popularne jedynie wśród gwiazd show biznesu, dziś zabiegi odmładzania twarzy stają się coraz modniejsze. Niestety jednak nie należą one do najtańszych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, ile kosztują zabiegi odmładzania twarzy. Podpowiadamy również, jak je sfinansować! 

Jakie zabiegi odmładzania twarzy są najskuteczniejsze?

Zanim przejdziemy do tego, ile kosztują zabiegi odmładzające na twarz, zacznijmy od tego, o jakich zabiegach mowa. W gronie zabiegów nieinwazyjnych największą skutecznością cieszą się laser oraz liposukcja ultradźwiękowa. Co warto o nich wiedzieć?

Laserowe usuwanie zmarszczek – na czym polega?

Zmarszczki można skutecznie zlikwidować za pomocą lasera. Zabieg polega na tym, że skórę poddaje się działaniu lasera. Dzięki temu, że jego wiązka dociera nawet do najgłębszych warstw skóry – pozwala to na wygładzenie bruzd i zmarszczek mimicznych. Pod wpływem lasera zanikają również wszelkiego rodzaju blizny i przebarwienia. Laserowe usuwanie zmarszczek jest metodą całkowicie nieinwazyjną i bezbolesną, a efekty zabiegu widoczne są tuż po jego wykonaniu. W dodatku nie wymaga on długiej rekonwalescencji – po upływie kilku dni z twarzy znikają zaczerwienienia. Niestety jednak zabieg ten nie należy do najtańszych.

Liposukcja ultradźwiękowa – na czym polega?

Liposukcja ultradźwiękowa to skuteczna metoda odmładzania, która nie wymaga zastosowania skalpela. Wszystko za sprawą urządzenia wykorzystującego ultradźwięki, które określa się jako Ultraformer III (HIFU). Jest ono wykorzystywane do liftingu twarzy oraz jej modelowania, a po zabiegu skóra staje się ujędrniona i odmłodzona. Co więcej, jest ona wykorzystywana również do odmładzania innych części ciała, a w dodatku całkowicie bezinwazyjna. Podobnie jak w przypadku lasera nie wymaga ona długiej rekonwalescencji, a efekty widoczne są od razu. Ze względu na wysoką skuteczność, zabieg ten jest jednak niezwykle kosztowny.

Ile kosztuje zabieg odmładzania twarzy?

Coraz większa popularność medycyny estetycznej sprawia, że wiele zabiegów można wykonać w bardzo niskich cenach. Niestety jednak ze względu na to, że oprócz chirurgii plastycznej, zabiegi odmładzania twarzy są póki, co jedynym eliksirem młodości – kosztują krocie. W przypadku laseroterapii twarzy ceny jednorazowej sesji laserem na całej twarzy zaczynają się od co najmniej 500 zł. W dużych miastach mogą one jednak być nawet dwukrotnie wyższe. Biorąc pod uwagę, że kompletny zabieg obejmuje od 4 do 6 serii – w najmniejszym wypadku będzie to 2 000 zł. Koszty te wzrosną, gdy redukcja zmarszczek ma objąć także i szyję. Będzie to kosztować co najmniej 2500 zł.

Jeszcze droższym wydatkiem jest zabieg liftingu twarzy przeprowadzany przy użyciu HIFU Ultraformer III. To jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod odmładzania twarzy. Ceny za 1 zabieg obejmujący twarz wraz z okolicą oczu zaczynają się od 4 000 zł. Pełen efekt utrzymuje się jednak dopiero po kilku zabiegach. Tym samym wydatek ten wzrośnie do ok. 16 000 zł. Tu się pojawia pytania, skąd na to wziąć pieniądze?

Szybka pożyczka w Saverium

Zabiegi odmładzania twarzy niestety są sporym wydatkiem. Nie ulega jednak wątpliwości, że taka inwestycja w siebie zwróci się – i to z nawiązką. Pytanie jednak, jak sfinansować tak spory wydatek? Z pomocą przychodzą chwilówki na dowód w Saverium. Decyzję otrzymasz jeszcze tego samego dnia – i to bez zaświadczeń od pracodawcy. Odwiedź stronę Saverium i dowiedz się, jak wziąć kredyt gotówkowy krok po kroku, a sfinansujesz wymarzony zabieg!Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *